p-e-t

Vysazení sladkostí, zlepší se tím něco pro mě?

Zdravim všechny, je mi 18 let mam zhruba 62 kilo a posiluju. Myslíte když vysadím veškeré sladkosti (hlavne čokoladu) bude to nějak lepší? Myslím tim v ohledu nabírání a rýsování svalů. Děkuji za odpovědi. PS: Je pravda, že si je dávám rád a často.
Doplňuji:
Jen doplňuji, že jsem vysoký 175cm. Posiluju už dlouho, myslím, že postavu špatnou nemám.

Odpovědi
www

Pokud ti tvoje postava vyhovuje, není potřeba řešit stravovací návyky.
Cvičíš, rosteš a chutná ti to. Tak klidně pokračuj, tělo si samo říká co chce při námaze 😉 .

terry

Tělo potřebuje i cukry. V jistém množství. Takže můžeš sladkosti vysadit, ale tělo si o ně řekne. Takže je můžeš nahradit třeba ovocem.
Výška, váha a věk nemusí vždy korespondovat. Záleží na postavě, kostře a hlavně svaly jsou těžší než tuk, tak s tím také počítej.

Bedy

No a jak jsi vysoký? To je taky důležitý. Jinak sladkosti obecně nejsou příliš dobré tělo, na druhou stranu kvalitní čokoláda (ale jako opravdu kvalitní hořká čokoláda) je zdravá, když se jí člověk neláduje dosyta.

Opravdu to chce víc rozvést a jestli posiluješ, určitě máš nějakého trenéra, poradce nebo zkušenějšího kamaráda, který ti poradí přímo na míru.