wertygo

Vyprala jsem oblečení,které pachly ředidlem,práčka mi tím zapáchá a nevím jak se toho zbavit poradite mi někdo? dik

rada

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zkuste ji vypláchnout octem,ten neutralizuje pachy.

Další odpovědi
terry

Pračkou bych párkrát projela režim máchání a vypuštění vody. S octem.

Pájo

Pračku „vyvařte“ – nastavte program na vyšší stupně a nechejte normálně s práškem proběhnout praní.

Terryle

Zkusila bych asi to, co se radí např. proti pachu v mikrovlnce nebo ledničce:

  • vymýt octovou vodou
  • vložit do pračky tácek se směsí octa a jedlé sody
  • tácek s namletou zrnkovou kávou

Nezaručuju 100%, že to pomůže /na chemické smrady to ozkoušeno nemám/, ale snad se tím nic nezkazí…