zdravotko

Vyplatí se založit si poptávku na serveru ‚bezrealitky‘?

Ahoj, chci se zeptat, zda nekdo tuto placenou funkci vyuzil a zda se mu to vyplatilo – resp. dostaval nabidky od pronajimatelu na zaklade pozadavku.

Dekuji

Odpovědi
nyjono

Nedoporučuji.
Z vlastní zkušenosti.

cukrar

Já jsem tuto placenou službu nevyužil, páč využívám bezplatnou službu realitek.

danielll

Doporučuji nejdříve vyzkoušet bezplatné možnosti – facebook skupiny, bazoš apod. a až poté případně se pusťte do placených serverů.

S pozdravem
Dan z http://abydleni.cz

ivzez

Pochybuji, že si pronajímatelé chodí vybírat nájemce na BezRealitky.
Ale v případě koupě nemovitosti se mé dceři placená inzerce vyplatila.