Avatar uživatele
klumprt

Vyplatí se vyrazit na velký nákup v mezinárodní den nenakupování ?

Ptáč nás v nedávné otázce informoval, že je to poslední sobotu v listopadu. Budou obchody znatelně prázdnější od zákazníků a nakupování tím pádem pohodlnější? Nebo to bude jako obvykle a lidi to budou ignorovat? Nebo tam bude neobvykle natřískáno, protože se všichni budou spoléhat a to, že tam bude prázdno?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, gecco před 3433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Než se ptáč zeptal, vůbec jsem o nějakém „dni nenakupování“ nic netušil – já nakupuju, když něco potřebuju – a je mi jedno, o jaký den se jedná.
Takže – podle mne je to jedno.
Na druhou stranu – určitě nejsem jedním z těch, kteří každou volnou chvíli tráví korzováním po obchodech a nebo zoufalou honbou za slevami – podle mne se neřiď.
😉
___
Ovšem – nedávno (prý před cca dvěma měsíci) proběhl „den bez aut“ – a taky jsem si nevšiml, že by indivindi doprava v Praze nějak ´zřídla´.
Nemám důvěru k takovýmto „dnům bez…“ nebo „dnům s…“.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Spíš bude natřískáno. I když… asi ne, den jako den 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Vyplatí nebo nevyplatí ? Den jako den. Lidé budou nakupovat jako obvykle v sobotu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

pokud jsem četl správně, tak ptáč psal o dni veřejnýho somrování ..a to by bylo v krámech hodně natřískáno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

To už bude před první adventní nedělí … Obchodníci si tyto neděle pojmenovávají podle kovů a poměřují jimi úspěšnost celého roku … „Znatelně prázdnější“ opravdu nehrozí …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování