klumprt

Vyplatí se vyrazit na velký nákup v mezinárodní den nenakupování ?

Ptáč nás v nedávné otázce informoval, že je to poslední sobotu v listopadu. Budou obchody znatelně prázdnější od zákazníků a nakupování tím pádem pohodlnější? Nebo to bude jako obvykle a lidi to budou ignorovat? Nebo tam bude neobvykle natřískáno, protože se všichni budou spoléhat a to, že tam bude prázdno?

Nejlepší odpověď
gecco

Než se ptáč zeptal, vůbec jsem o nějakém „dni nenakupování“ nic netušil – já nakupuju, když něco potřebuju – a je mi jedno, o jaký den se jedná.
Takže – podle mne je to jedno.
Na druhou stranu – určitě nejsem jedním z těch, kteří každou volnou chvíli tráví korzováním po obchodech a nebo zoufalou honbou za slevami – podle mne se neřiď.
😉
___
Ovšem – nedávno (prý před cca dvěma měsíci) proběhl „den bez aut“ – a taky jsem si nevšiml, že by indivindi doprava v Praze nějak ´zřídla´.
Nemám důvěru k takovýmto „dnům bez…“ nebo „dnům s…“.
😉

Další odpovědi
redy

Spíš bude natřískáno. I když… asi ne, den jako den 🙂

marci1

Vyplatí nebo nevyplatí ? Den jako den. Lidé budou nakupovat jako obvykle v sobotu. 🙂

zjentek

pokud jsem četl správně, tak ptáč psal o dni veřejnýho somrování ..a to by bylo v krámech hodně natřískáno

Pepa25

To už bude před první adventní nedělí … Obchodníci si tyto neděle pojmenovávají podle kovů a poměřují jimi úspěšnost celého roku … „Znatelně prázdnější“ opravdu nehrozí …