Viktorie II.

Vyplatí se v Rusku koupit pozemek nebo nemovitost?

Nejlepší odpověď
da ny

Zda nyní, cenově, netuším (nesleduji).
V současné době by Vás tady „sežrali“ na úřadech :D Nějaký čas počkejte. Budete mít kam jezdit na dovolenou, můžete zde pronajímat cestovatelům.
Vaše (pra)vnoučata/po­tomstvo se budou mít kam uchýlit, až přijdou přírodní katastrofy a lejna na Ameriku (kontinent) a Evropu. Rusko a Čína budou země, které přežijí/v\drží vše a část lidstva (ze zmíněných oblastí), tam v budoucnu najde záchranu. V Rusku budete vítána. Mnoho písemných a ústních předpovědí a logicky vývoj ve světě o tom svědčí. Tam bidou mít globalisté omezené/žádné možnosti. ;D Chléb, který si uoečete, je všude o dvou kůrkách.

Další odpovědi
paul1

Vyplatí, Ukrajina je země budoucnosti:
Zde je pár odpovědí:
Ukrajina zaujímá

1-místo v Evropě v prokázaných vytěžitelných zásobách uranových rud;
2-místo v Evropě a 10. místo na světě z hlediska zásob titanové rudy;
3-místo na světě z hlediska prozkoumaných zásob manganových rud (2,3 miliardy tun, neboli 12 % světových zásob);
4-největší zásoby železné rudy na světě (30 miliard tun);
5-místo v Evropě z hlediska zásob rtuťové rudy;
6-místo v Evropě (13. místo na světě) v zásobách břidlicového plynu (22 bilionů metrů krychlových)
7-na světě podle celkové hodnoty přírodních zdrojů;
8-místo na světě v zásobách uhlí (33,9 miliard tun)

Ukrajina je zemědělská země:

v Evropě z hlediska plochy orné půdy;
1-místo na světě ve vývozu slunečnice a slunečnicového oleje;
2-místo na světě v produkci ječmene a 4. 3-místo v exportu ječmene;
4-největší producent a 4. největší exportér kukuřice na světě;
5-největší producent brambor na světě;
6-místo na světě v produkci slepičích vajec;
7-místo na světě ve vývozu sýrů.

Ukrajina dokáže pokrýt potravinové potřeby 600 milionů lidí.

Ukrajina je průmyslová země:

1 v Evropě v produkci amoniaku;
2 evropský a 4. největší plynovodní systém na světě (142,5 miliardy metrů krychlových propustné kapacity plynu v EU);
3 největší v Evropě a 8. největší na světě z hlediska instalovaného výkonu jaderných elektráren;
3-místo v Evropě a 11. ve světě v délce železniční sítě (21 700 km);
3-místo na světě (po USA a Francii) ve výrobě lokátorů a lokalizačních zařízení;
3– největší vývozce železa na světě
4-největší vývozce turbín pro jaderné elektrárny na světě;
4– největší světový výrobce raketometů;
4-místo na světě ve vývozu hlíny
4-místo na světě ve vývozu titanu
8-místo na světě ve vývozu rud a koncentrátů;
9-místo na světě v exportu produktů obranného průmyslu;
10 největší výrobce oceli na světě (32,4 mil. tun).

Drap

Když víš, že ho zhodnotíš, tak se vyplatí koupit pozemek kdekoli.

Viktorie II.

Paul1. Já se ptám na Rusko.

Viktorie II.

Drap, když oplotím pozemek, tak jsem ho zhodnotila? Komu, když si jej chci ponechat.