Vyplatí se kupovat si kvadrokoptéru s kamerou?

Zdravím,
Myslíte že je dobrý nápad kupovat si kvadrokoptéru(tu­to:http://www.model-rc.cz/rc-vrtulniky/kva­drokoptery////lrp---h4-gravit-rc-set-kvadrokoptery-2.4ghz--lrp-kamera-l220701-cam/ . ?

Odpovědi
gecco

„Vyplatí se“? „že je dobrý nápad“?
:-O
Vyplatí se – komu, na co???
___
Očividně se nevyplatí – takže si myslím, že to není dobrý nápad – ani nevíš, k čemu bys ji použil/a – tak proč ji kupovat???

setapouch

Pokud ti její provoz přinese víc, než do ní investuješ, pak se vyplatí.

Hlada

Nemám sice srovnání, zarážejí mne ale astronomické ceny náhradních dílů a směšná kapacita akumulátoru. Záběry z výšky jsou pěkné, chtělo by to ale něco snadno opravitelného s levnými akumulátory. Časté nehody se dají předpokládat a bez proudu to nelétá.

zelí

Nemá cenu se někoho ptát. Chcete-li hračku co Vás zabaví a myslíte, že to je kvadrokoptéra, pak si ji kupte.
Proč se nemá cenu ptát? Podle 50% lidí je to blbost a ta druhá půlka to chce taky, ale nemá na to prachy a závidí.
TaKže asi tak.

Clouseau

Tohle za moc nestojí. V bodech by to chtělo asi tohle: Stabilizační systém s gps, střídavé motory, nosnost na kvalitnější kamerku (gopro).

gecco

Hlada → to je jednoduché – tohle je velmi levný stroj (relativně), takže primární je zákazníka nalákat na koupi, sekundární nechat jej s tím párkrát třísknout (ND) a tím jej terciálně nalákat ke koupi kvalitnějšího stroje…
😉
Vím, co píšu – mám nyní ´obyč´ jednorotorovou helikopotvoru bez kamery za necelých šest – ale já vím, proč jsem si ji pořizoval…
😉