maruš

Vyhledávání na Aukru.

Máte někdo zkušenosti s Aukrem? Dříve stačilo zadat třeba jen tři písmena a už se objevil název, nyní musím vypisovat celý. Mám to špatně nastavené nebo je to tak u všech? děkuji

Odpovědi
Malvína

Zkusila jsem napsat první tři písmena slova a vyjelo mi spustu zboží, které má v názvu uvedeno to, co jsem zadala.

Jiří Bohumil

Důležité je, jaký používáte „prohlížeč“, „vyhledávač“.
Pokud Win.Explorer, bývají poblémy. Bze problémů je Google Chrome. Došlo k tomu po úpravě aplikace serveru Aukra a byl jsem na to i jimi upozorněn..