ivzez

Všimli jste si někdy možnosti nominovat zde svou odpověď jako užitečnou? Zkusil to někdo?

Nevím, jestli jsem tak nepozorná, nebo jestli se to objevilo až v poslední době. Všimla jsem si toho teprve dneska…

________

Doplňuji:

Děkuju za dosavadní odpovědi.

Já samozřejmě nikoho nepodezřívám, že by si
tak „naháněl“ body, to bych nedělala ani já.

Ale od chvíle, kdy jsem si toho odkazu náhodou všimla,
mne hrozně zajímá, co by se stalo, kdyby se někdo pokusil
nominovat vlastní odpověď.

Nevíte, jestli to někdo vyzkoušel?
(Moc by mne zajímal výsledek pokusu, ale sama to zkoušet nechci.
→ Hloupé, že?)

Nejlepší odpověď
led

Nevšimla, ale potvrdiť, alebo poprieť vašu informáciu možno len skutkom, nie prázdnymi rečami, preto nastúpi Hokus-Pókus a ak by sa objavilo moje ´sebanominovanie´ v mojej odpovedi, berte to len ako potvrdenie vašej teorie praxou.

Vyhodnotenie pokusu:
po označení ´sebanominácie´ objaví sa informačné okná s textom
„Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.“
„Nominace užitečné odpovědi
Nominaci může udělit pouze zlatý nebo stříbrný uživatel a
administrátor serveru.“
a nič sa nezmení, sebanominácia sa nekoná.
Prirodzene program je ošetrený proti „sebachvále“ a sebanomináciu neuzná.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nevim, mně po kliknutí vyskočí, že možnost maj jen střbrní a zlatí, takže nelze (mimochodem, ne že jsem si nevšiml,mne ani nenapadlo, že by tam ta možnost byla, takže víc nevim) …

da ny

Ani by mne nenapadlo něco takového zkoušet.
Za bodama a „úžasnou užitečností“ se nehoním… a nejsem „policajt, ani hlídací pes“ 🙂

independent

Svou ne ,ale pod svou otázkou jo, ale ty jsi zlatá tak asi můžeš

Gestas

Já jsem to dělal(byť ne úplně legálně) už před 2 lety.

zjentek

Mně to sakra nejde… zkoušel jsem to tady:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jdete-poustet-draka

led

ivzez, zjavne ste si neuvedomila, že pred 9 hodinami, tj.ráno som to prakticky vyskúšala a popísala

ivzez

Led, omlouvám se, napřed jsem chtěla zareagovat na Da ny, (měla jsem pocit, že jsem se jí otázkou dotkla), teprve potom jsem přečetla další odpovědi.

Děkuju za ochotu to vyzkoušet.
Byla jsem sice hrozně zvědavá, ale zkusit jsem si to netroufla.

Mc Merkurion

…to já jsem taky zvídavej jako led, takže jsem to vyzkoušel hned, jakmile jsem si přečetl otázku („… nevim, mně po kliknutí vyskočí…“), však sem to napsal v odpovědi, nechci nějak ubírat led zásluhy, jen chci jen připodotknout, že my muži jsme taky zvědavý …

led

Připodotýkám „mnoho pokusníků je někdy (víckrát než ženy) taky zvědavejších.“ Vždyť proto je mezi nimi tolik vynálezců a objevitelů

anonym

Čeho se bojíš? Závisti? Vyzkoušej si to sama u sebe, když máš zlatou. ;)

ivzez

Spíš BANu…