GangstaHelper

Všimli jste si?

Další novinka, které jsem si až teď všiml: V žebříčku nejpopulárnějších otázek se už zohledňují kromě počtu odpovědí i hvězdičky.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejpopular­nejsi

Taky si myslíte, že by od vývojářů bylo hezké, kdyby o každé změně dali vědět?
Doplňuji:
BENYTO: Soutěživost je jedním ze základních prvků chování všech živočichů (v určité formě).

A Vás asi taky nikdo neučil, že po čárce, tečce, vykřičníku či otazníku se dělá mezera?

Nejlepší odpověď
rynek878

ano,všimnul,ale asi páni vývojáři to berou jako BETU,tak jsme na serveru stále se vyvýjejícím a asi toto nepovažují za důležité zdělení !!!!!!!!
Doplňuji:
To BENYTA:pokorně se omlouvám,to víte mám jen pět tříd a dva taneční kursy,ale u vás mne zaráží,že mne oslovujete v 1.pádu,ale asi tomu moc nerozumím,tak so­rry.

Další odpovědi
vagra

Omlouvám se tazateli,že nebudu reagovat na jeho otázku,ale na diskuzi,potažmo úrovni gramatiky na těchto stránkách,protože diskuze k otázkám ,málokdo později čte.
Kdybychom se tady opravdu zabývali gramatikou,to by to tady vypadalo.To by bylo urážek!
Navrhuji,aby si každý svůj příspěvek přečetl v náhledu a pak teprve odeslal.
Ukončil jsem školní docházku před 46ti lety.Mezitím došlo v českém pravopise ke mnoha změnám.Takže se stává,že napíšu nějakou blbost.Ale při tom,co tady předvádějí někteří,podle otázek mladí lidé,mi naskakuje husí kůže.
Chudáci učitelé češtiny!
A ty body?Vždyt je to jedno.Jsou to jenom body!

BENYTA

NĚKDY MI PŘIPADÁ,ŽE TENTO SERVER MNOZÍ POVAŽUJÍ ZA SOUTĚŽNÍ KLÁNÍ A NE JAKO POMOC DRUHÝM A PŘÍPADNÉ SEBEVZDĚLÁNÍ.
Mimochodem,pan rynek878-jak se vám do dvou řádků stačí vejít dvě hrubky?Mě to nepohoršuje,ale protože sem píší i děti,měli bychom jim jít příkladem.
Doplňuji:
Tak se omlouvám,vypadlo mi „e“,asi jak jsem byla říčná Vás napadnout.Mockrát tu čtu,jak ostatní doporučují procvičit pravopis,tak jsem si to poprvé troufla taky.Můj úmysl nebyl zlý,je pravdou,že každý nemusí znát dokonale pravopis,aby vyjádřil své myšlenky,hlavně musí mít co říci.Kvůli tomu tu jsme.

ReHu

Myslím, že takovéto malé změny nejsou natolik podstatné, aby museli dávat vědět.
Doplňuji:
TO BENYTA – tak teď tedy nevím, jestli máme jít mladším příkladem, nebo se hrubkami nezabývat.

člověk

vy máte starosti,až mám strach,že jste dokonalej,ale pozor dokonalost nudí okolí

anonym

Této nové změny jsem si nevšiml. Hvězdičkou si nyní označuji otázky ve kterých nějak figuruje uživatel „člověk“.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/9356

BENYTA

Asi proto,že už „SJÍŽDÍM PÁTÝ GUMY“ a k počítači jsem zasedla bez jakéhokoli IT vzdělání,mě nenapadlo,proč jsou mé články tak zhuštěné.Bez jakékoli ironie děkuji za upozornění,s těmi mezerami se i ty mé litanie dají pohodlně číst.

GangstaHelper

Beta to vskutku je, je to pořád napsáno bod logem. To ale není ani tak důvod, aby nám to neříkali, je to otázka pár minut, hodil by se odkaz „historie změn“, každá změna není opravdu tak důležitá, aby byla hned v novinkách. Navíc se mi tam to označení zdá nesmyslné, vždyť se ten systém bude vyvíjet stále (tak jako každý web, který nemá „umřít“).