Čt4

Vrhání koulí

Ahoj,potřebovala bych poradit zítra jdeme s atletickým klubem na závody týhle mé první sezony.Pochopitelně jdu vrhat koulí jak se mám psychicky připravit na první závody?Děkuju za radu.(Je tu stupidní otázka ale já si nevím rady 🙂 ).

Nejlepší odpověď
www

Hlavně klid, pořádně se vyspi, ber to jako prima zábavu, což je pro psychiku v tomto případě nejdůležitější!
A to neřeším (způsob) vrh koulí na dálku, vrhání koulí při bowlinku, ap. 😉
Zkušenost

Další odpovědi
marci1

Docela dobré, jak se psychicky připravit na něco, je co nejvíce dýchat zhluboka a pořádně si okysličit tělo. Samozřejmě nějakou oddychovou činnost a co nejvíce spánku