BEAES

Vložky do bot, kde je seženu?

Nedávno bylo v TV, že nějaký Čech vymyslel vložky na křivé nohy, nevíte někdo, jak se jmenoval, nebo kde bych vložky sehnala??
Doplňuji:
Díky Cel. to jsem myslela.

Nejlepší odpověď
Cullinda

Josef Hanák a tady má web : http://www.bo­tyhanak.cz/na­bidka/stelky/

Další odpovědi
martina1

Jak se jmenoval vynálezce to něvím,ale já kupuji holce vložky na plochonoží v lékárně.Ve třech letech jsme museli na ortopedii,že má nohy do „X“ díky ploché noze.Vložky jsou bez předpisu a stojí přibližně 160Kč.

pondělí

UŽ VE STARÉM ŘÍMĚ SE TRADOVALO,ŽE ŽENA S NESOUMĚRNÝMA NOHAMA ,JE NEJLEPŠÍ V SEXU,
MOHU TROCHU POTVRDIT,
A TAK PŘEMÝŠLEJTE ,CO JE PRO ŽIVOT LEPŠÍ