smile11

Vlasová kůra

Jak se používá vlasová kůra na vlasy? Musí se používat na mokré vlasy, nebo na suché vlasy?

Nejlepší odpověď
anonym

Většina vlasových kúr se používá na vlhké umyté vlasy. Není to tak ale vždy. Zkus se podívat na návod k použití a postupuj podle něho.

Další odpovědi
lota

Pokud myslíš nějakou kupovanou kúru, vždy je u ní návod. Jestli chceš nějakou domácí – třeba olejový zábal na vlasy – je lepší spíš na suché vlasy, ideálně přikrýt fólií, nechat působit a pak opláchnout nějakým jemným šamponem. Více třeba tady: http://www.sar­lot.cz/olejova-maska-na-vlasy