Klára K.

Víte co je axolotl mexický?

Já vím co to je. Jenom by mě zajímalo, kolik z vás to bude vědět. Většina lidí to neví…

Nejlepší odpověď
Lucijej

Chovám ho doma

Mám dva páry těchto obojživelníků. Jeden přírodní a druhý albinotický.

Další odpovědi
anonym

Ano a líbí se mi

Líbí, ale nechovám. Měla jsem kdysi mloka a později Leonu- chameleonu.

anonym

Ano a líbí se mi

Doplňuji:
Axolotl mexický je obojživelník, který ve volné přírodě skoro nikdy nedospěje a žije v larvárním stádiu. Obývá tmavé a vlhké jeskyně. Je kriticky ohrožený. Více nevím, ale zjistím.

quentos

Ano a líbí se mi

to je u nás scrabblistů ještě jedno z těch méně úchylných slov ;{))> Jinak coby zviřátko je to pěkný

Nykki

Ano a líbí se mi

Doplňuji:
Vypadá jako moje sestra,když ráno vstane… Ale jo je to fajn stvořeníčko..

beer

Ano a líbí se mi

Nejen líbí, je to z mnoha pohledů živočich velice zajímavý..

bolak

Ano ale nelíbí se mi

Doplňuji:
Nevím proč, ale to slovo se mi od pohledu nelíbí…

honza19hk

Ano a líbí se mi

Doplňuji:
je to jak ryba a ještěrka v jednom,ale vypadá dost divně.

marijakes

Ano a líbí se mi

Doplňuji:
rybička-

manon

Ano ale nelíbí se mi

Viděla jsem už hezčí věci… Ale třeba je hodný :)

Advance

Ano a líbí se mi

Doplňuji:
Můj bratr je jednu dobu choval!

manon

bolak: :D To bude určitě dáno tím, že nemáš rád cizí slova…

bolak

ne ne, to je něčím jiným… nejde o slovo jako celek, ale už samotný písmenka ze kterých se slovo skládá ve mně vzbuzují nedůvěru a odpor neznámého původu

manon

:) Tak to nechápu, čím by to mohlo být… Možná nějaký druh písmenkové fóbie. Počkej, až přijde Damiana :)

bolak

Počkám…