Tomáš1234

Vitamín D zdarma pro celou republiku. Vážně?

Dnes jsem viděl v TV reklamní spot na toto:

https://www.vi­tasolaris.cz/dvi­tamin/

A docela mi to vrtá hlavou. Vážně tu někdo ze své vlastní kapsy zaplatí déčko celé republice, nebo je tam někde zakopaný pes?

Co vy na to?

Odpovědi
Mr. Marek

Zadarmo ani kuře nehrabe!

Pepa25

Seznam možných psů v odkaze. A hlavně: super databáze lidí, co mají zájem o vitamína za cenu trochy rybího tuku + navíc vylepšení pověsti …

Zdroj: https://www.va­sestiznosti.cz/spo­lecnost-2863/naturamed-pharmaceuticals-s-r-o

led

Dobrá reklama, ktorá dokáže nielen získať nových zákazníkov. Náklady si firma započíta do výdavkov za reklamu (zníženie dane z príjmu) a dostáva sa do podvedomia potencionálnych zákazníkov ako firma, ktorá „nezištne“ pomáha ľuďom. To za tých „pár korún“ pri naozaj veľkom obrate a následného zisku sa firme oplatí investovať. Zákazník je spokojný a firma získava ďalšich „spokojných“ zákazníkov.

Hufnágl

Vy neznáte staré české pořekadlo ,,kde nechodí slunce, chodí lékař"? Proč někomu platit, když mi slunce dá vitamín D zadarmo?

Arne1

Poslali – a chtěli na složenku pouze to poštovné. A ještě dokonce poděkovali za zaplacení.

zjentek

Já to koupil, ovšem nevim nevim, bo 360 malých tabletek za 49 kč poštovnýho mně tedy moc levný nepřijde… někomu snad ano? Déčko jako takový není nijak extrémně drahé ani v lékarně. Tanhle vitamin si normálně kup, je tam možnost jednoho balení 360 tablet na jednu fyzickou adresu. Ovšem pozor – jde konkrétně o ČISTÝ vitamin D3, takže o škále vitamínů řady D je dobrý si něco přečíst, než zakoupíš.

Je fakt, že s tukem (omega-3, který má stejná firma NÁHODOU běžně ve své nabídce), se déčko lépe vstřebá, čili důvod marketing. tahu s „déčkem“ pro celou rodinu zdarma je snad teď už jasný, nebo ne? (;

nyjono

Mamina byla v lékárně pro léky na předpis a od lékařky dostala na lístku poukázku na vit D. Ten tedy už neměli, tak nám nabídlo Coenzyme Q10 nebo vit.C..
A za další, nevíš, jak je nabízený dopl,ěk kvalitní a kolik vit, tam je.
Budou mít slušnou databázi a v budoucnu si jistě někdo něco koupí.

Karel Cichý

Zdraví je důležité.

Lestr

Určitě tam bude nějaké ALE

cappuccino

Je to vyborny marketingovy tah jmenovane firmy. Ziska zdarma databazi zakazniku pro distribuci dalsich produktu. Znam nekolik lidi, co si to objednali a pak dostavali ruzne predrazene vitaminy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tomáš1234

@Pepa25 Díky za odkaz! Čtivo vskutku zajímavé :)