weronika

Vím že některá plemena koní jsou spíše na anglii a jiná zase na western.ale…

ale nikde jsem nenašla jak je to s fríským koněm…může být ježděn ve westernu nebo to jde jen u jedinců kteří jsou urostlí?
vím že odpověď asi bude znít ne ale mohla bych českého teplokrevníka a A1/1 obsednout ve westernu?Jen mně to tak napadlo ale asi ne že?
Doplňuji:
hlasovat protože mně zajímá jaké plemeno ti vyhovuje, nebo jaké se ti líbí, nebo jaké máš ráda…souvisí to spolu protože se ptám na to jaké plemeno v čem jezdit

Odpovědi
ReHu

Jiné plemeno

A hlasovat máme proč?
Jinak zní otázka a jinak odpovědi v anketě.
Nebo jsem zcela tupá.
Doplňuji:
To jsi ale měla položit anketní otázku v tom smyslu. Které plemeno se vám líbí?

Craz.Zy

Jiné plemeno

K tomu obsedání ČT a A1/1 do westernu…v podstatě každého koně jde obsednout do westernu i do anglie, záleží to hlavně na tom výcviku, a taky samozřejmě na koni…i ČT může být úspěšný závodní westernový kůň. Ikdyž třeba takový Quarter horse, ten to má v krvi a bude asi šikovnější než anglický plnokrevník, který má v krvi dosthiny…Což ovšem neznamená, že plňas nemůže být ve westernu šikovný… :) ..když je koník ochotný spolupracovat a baví ho to, dokáže se toho naučit opravdu hodně :)
Doplňuji:
a Fríský kůň…ten se podle mě do westernu moc nehodí…je takový vznešený, vypadá dobře třeba když táhne kočár, nebo při drezuře. Ale už jsem taky viděla Frísáka ve westernu, ale jak už jsem řekla, k těmto koním se mi to moc nehodí.

kamila44444

Jiné plemeno

Doplňuji:
Teď jsem nepochopila, co vlastně po nás chceš. Takže Fríský kůň se jezdí jen v anglickém stylu.
Když si budeš obsedat koně, tak je jedno jestli ho budeš učit na western, nebo anglii. Je to na tobě, ale každý kůň je vhodný pro něco jiného. Proto se to dělí na anglii a western.

zominka

Irský tinker