henrysko

Ví někdo,kolik foto nacpu(dig.Canon fot.)do pamětˇové karty 16GB,klasika focení?

Nejlepší odpověď
Dochy

Absolutně netušíme jaký foťák s jakým rozlišením a jakou kvalitou komprese máš na mysli… typicky něco mezi 1000 a 10000

Další odpovědi
aliendrone

Určitě ví. Pokud chceš znát odpověď, musíš popsat CO si TY představuješ pod pojmem „klasika focení“. Rozlišení? RAW, BMP nebo komprese a jaká? On v tom může být rozdíl klidně i STOVEK fotografií, ne-li tisíců… ;) :D :D

magorvkleci

Běžná fotka v jpg má dneska 4 – 6 MB, takže asi 2500 až 4000 ks.