MonkeyKing

Vzhled není důležitý!

nikdy nesuď podle vzhledu

tlustý člověk (ačkoliv je jich takových tak 5% z nich) může mít problém se štítnou žlázou nebo s něčím jiným

ivzez

Jiná odpověď.

Nevěřila.

Vím o jednom lékaři, který s nadváhou
úspěšně prodává „hubnoucí kúry“.

anonym

Vzhled není důležitý!

No věřil bych mu spíš než nějaké vyzáblině 🙂 které jdou dolů kila ať sežere cokoliv. A to z jednoho prostého důvodu, pro něj je nadváha také problém a proto se jejím řešením nejspíš zabývá. Přesto, že mu v praktické rovině příliš nejde – což je zřejmě o nedostatku sebekontroly, nezvladatelném gurmánství mebo neochotě denně pobíhat kolem baráku, je naopak docela pravděpodobné, že teoretické znalosti, které může předávat dál, bude mít díky letům řešení vlastního problému slušné.

lota

Měl/Měla bych se na pozoru!

Asi tak. Jinak vtipná otázka, pobavila.:-)