VaclavZeman

Věnovali nebo věnujete se nějakému sportu?

Pokud ano, tak kterému? Já v mládí hrával hokej. Měl jsem z toho jednou otřes mozku, ale rozhodně to není brutální sport, jak mi někteří v dnešní době tvrdí. A co vy? Ať už kolektivní, nebo individuální sport. Děkuju.

Nejlepší odpověď
zjentek

Já od každého něco, Václave. Jsem dobrý fotbalista, basketbalista, volejbalista, nohejbalista, pimpongalista, karatista, střelec, běžec a vůbec lehkoatletista. Ostatní jsem zkusil a samozřejmě zvládl také, ale ne už tak bravurně. Děkuju.

Další odpovědi
paul1

Bejvávalo. V mládí jsem hrál ragby za Motorlet, šermoval, i boxoval (ale jen trošku), chodili jsme na osadu a tam skok do dálky, volejbal, běh. Po vojně jsem se oženil, měli jsme malé děti, tak už to bylo slabší. Hrával jsem jen badminton a občas v tělocvičně (hlavně přes zimu) jsme hrávali fotbálek. Teď už jen cvičím doma, pár minut každý den, začínám už trochu na posteli protahováním, boxováním do vzduch a kopáním (jako král Karel III.)

Bělousek

Nejlepší je kolo a procházky – můžete provozovat v každém věku a klouby netrpí 🙂

zjentek

Chtěl jsem říct karaterista, Václave, chtěl jsem psát karaterista. 🤪😁