fortin

Ve které zemi se hovoří hindsky?

Výběr jazyků na výběr obsahuje google překladač.

Nejlepší odpověď
annas

Hindština je díky svému umístění v zemích s vysokým počtem obyvatel jedním z nejpoužívanějších jazyků. Mluví jí bezmála 400 milionu lidí. Setkáme se s ní v indických státech (nebo-li v hindském pásmu), ale i třeba v Bombaji, Kalkatě, atd.
Více na:

Zdroj: http://www.pro­fesionalni-preklady.cz/pre­klady-hindstina/

Další odpovědi
panenka

DEJ SI JEŠTĚ DO VYHLEDÁVAČE HINDŠTINA A DEJ HLEDAT TAM MÁŠ ODKAZ I NA MŮJ WEB A PLNO DALŠÍCH STRÁNEK

Zdroj: wikipedia.infos­tar.cz/h/hi/hin­di_language.html.