Jedná se mi o úskalí použití masti s obsahem kortikoidů po dobu
4 dny u dítěte,kterému opuchlo okolí oka po kousnutí komárem. Oko bylo
opuchlé, že nebyly vidět ani řasy.
Doplňuji:
No ona to je mast do oka 😉
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Upravil/a: Dodopolasek
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5852 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Za tak krátkou dobu,na tak malé ploše by kortikoid neměl mít žádné
vedlejší účinky,jen dejte pozor,ať se pokud možno nedostane do oka.
Doplňuji:
Aha já myslela,že je na okolí oka,tak v tom případě,je to v pořádku.
Nedávno jsem měla něco podobného..něco mezi ječným zrnem a
bůhví čím.
Upravil/a: kropitko
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1591 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1139 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |