pekynka

Vaše zkušenosti s těžkou dysplázií děložního čípku?

Odpovědi
nabubindes

je mi líto žádné zkušenosti v tomto směru nemám

vyneve

konizace…a je to vyléčené…

co, co se konizací odstraní opět doroste a za nějaký čas to ani člověk nepozná, že se tam něco „operavalo“.

může to mít jediný neblahý následek-trošku více tuhý čípek při porodu, ale s tím by si měl porodník umět poradit. myslím, že je to lepší než mít nádor…

kropitko

to nabubindes,to je vtip??????? Tak když nemáte,tak neodpovídejte,ta­zatelka se neptala,jestli někdo má,nebo nemá?!!!!! Už je toho fakt moc : papouškování,od­povědi na hovno,čekáte bod,to jsem zvědavá,kterej šašek Vám ho za tu odpověď dá. Pak se nedivte,že jsem pořád vzteklá,mě by ani ten náhubek nepomohl. Já třeba mám zkušensti s děložním dípkem,ale ne s těžkou dysplazií,tak proč odpovídat tímto způsobem na otázku,která je zcela jasně položena…

kropitko

opravuji čípkem…ne dípkem

annas

Jak může mít muž zkušenosti s dysplázii děložního čípku? Zbytečná odpověď.