Fubu

Vadí cucání umělého sněhu?

Doplňuji:
Zajímaly mě především chemické přísady a jejich rizika.

Odpovědi
www

Záleží na zdroji vody.
Zatímco přirozený sníh je z vodních par, tedy v podstatě z vody destilované, umělý může být v nížinách i ze špinavého rybníka.
Doplňuji:
‚Špinavá voda‘ nemusí být znečištěna jen biologicky, rovněž chemicky podle místa výskytu. Více ti poví jen KHS na základě rozborů. Stejně tak mohou být znečištěny do určité míry i vodní páry sloučeninami síry a dusíku, více opět KHS.
P.S: otázka má být jasná a srozumitelná, viz pravidla!
Dú?

Hamon

Kdyz uz musis cucat neco umeleho, tak snad radeji umela prsa (po plastice), ne?

mosoj

No tak tu vodu na ten sníh berou určitě z potoka nebo řeky. Takže je to jako když piješ přímo z toho zdroje.
Doplňuji:
V potoce je chemie a bakterií dost, není tam třeba nic přidávat.