Broukk

V poslední době mě trápí zadržování vody. Je vhodné využít nabídku reklamy na prostředky, které slouží k odvodnění?

V poslední době mě trápí zadržování vody. Viděla jsem teď reklamu na H2Out, mělo by to být právě na odvodnění. Mát

zadržování vody v těle

Nejlepší odpověď
Hlada

Z reklamy použij maximálně informace, co způsobuje zadržování vody, ale nic jiného! Bez porady s lékařem by byla totální zhovadilost dávat každý měsíc 600 Kč za nějaké bobule pochybného účinku.

Další odpovědi
annas

Reklamu zhlédněte či vyslechněte, ale všemu nevěřte.. Nadměrné zadržování vody v těle může mít různé přičiny.

" Na základě výsledků vyššetření vám pak lékař navrhne plán léčby nebo vás doporučí k specialistovi – internistovi, kardiologovi nebo nefrologovi."

Zdroj: https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/co-delat-kdyz-organismus-zadrzuje-vodu.A171018_113­356_zdravi_pet

Pokud příčinu nezjistí lékař, není dobré brát obecné rady vážně. . Každému nemusí nabízené přípravky sednout.

Je zpravidla vhodnější kupovat co nejméně to, co doporučuje reklama.

paul1

Zkuste méně solit a více se pohybovat. Pro odvodnění můžete využít některé byliny, např.: ve formě čaje přesličku, kopřivu, žebříček, dále je možné využít např. do salátů petržel, listy pampelišky, libeček a pod. Ale určitě je třeba zjistit příčinu zadržování vody v těle konzultací s lékařem.

ivzez

Je potřeba zjistit příčinu (může jich být víc) a podle toho zvolit medikaci.
Takže doporučím návštěvu lékaře.

MarkettB

Může to způsobovat i hormonální antikoncepce, hodně cukru v těle a nebo i málo pijete. Já třeba mám problém se zadržováním vody občas v létě. Asi bych to neřešila hned doktorem.

elkon

Navštivte lékaře, to jediné lze poradit.

da ny

Z čeho jste tak usoudila?
Pokud jste jinak zcela zdravá,
nabízejí lékárny mnoho dalších, bezpečných (bylinných) přípravků.

Kdo velmi málo pije, zadržuje vodu jako dromedár :) Mívají často hubení lidé.
Kolem menses je to přirozené. V létě též.

Samostatnou kapitolou je „zavodnění“ díky stagnujícímu lymfatickému systému, tedy i domnělé obezitě.