fira

V podlední době se mi stává že se počítač vypne sám od sebe.Dá se něčím zjistit jestli to dělá pokles napětí v síti?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Podle mě má v tom prsty (slabý či špatný) zdroj…pokud je možnost zkusit jiný, tak bych neváhal.

Další odpovědi
Hlada

Spíš to tipuju na vadný zdroj nebo vysokou teplotu.
Podívejte se nejdřív pomocí Aidy nebo něčeho jiného na teploty. Zkontrolujte ventilátory. Vytáhněte a znovu zastrčte všechny konektory.

fg

Zkuste mít u počítače zaplou televizi.Jestli se vypne taky tak může být tím.Jinak nevím,možná bude třeba navštívit opraváře.

ondra07

Je to možná zdrojem a nebo vysokou teplotou.
Zkus si stáhnout program: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/speedfan/?g[hledano]=spe­edfan&g[oz]=4­.45
dozvíš se, jakou teplotu má CPU… ideální teplota je 40–45°C, myslím :)

Blecha

Taky to vidím na tu teplotu, ale 40–45° jak tady někdo psal se mi zdá dost málo. Zvlášť kdyby šlo o notebook. Zkuste jej vyčistit od prachu a nečistot.