STUDENTKAEVA

V mnou užívaném léku je škodlivé E110, co mám dělat?

Beru lék na bolesti břicha při menses( na předpis), teď si čtu příbalový leták a je tam nějaké éčko konkrétně E110, tak si zadávám do vyhledavače éček na mobilu, co je to zač a ono je označeno stupněm 5( nejvyšší stupeň nebezpečí) a navíc je psánom, že může způsobovat zvracení, které mi předtím již několikrát nastalo, a co hůř je karcinogenní :( , mohu jít za lékařkou, že nechci takto škodlivý lék, ale nějaký který mi nepomůže leda tak do hrobu? Jak by jste se zachovali vy?

Odpovědi
gecco

Vždycky – v takovémto případě – kontaktuj ošetřující lékařku a chtěj:

  1. zdůvodnění a vysvětlení (i podrobné)
  2. jinou variantu léku – ale opět i s vysvětlením a zdůvodněním

______
Kruciš – je tu ta lékařka:

  1. proto, aby ti pomohla?
  2. proto, abys jí ´načerpala´ body (peníze)?

___
Jestliže preferuješ:
A – ptej se, informuj se, léč se – blbost, uzdravuj se…
B – jez, co ti předepíše – a mlč až do smrti…
___
😉

mosoj

Nelíbí se ti to? Tak to neber.
Žluť sama o sobě karcinogen není !!!!!!.

http://www.zdra­vapotravina.cz/sez­nam-ecek/E110

arygnoc

viete koľko škodlivín je vo VŠETKÝCH potravinách?
viete, koľko estrogénov (ženských hormónov) sa z antikoncepcie dostáva do potravinového reťazca? (len tým, že ženy užívajúce ha chodia čúrať)
viete, koľko antibiotík zbytočne zjete v krásnych morčacích prsiach a vôbec všetkom mäse?
viete, koľko dusičnanov zjete b zelenine, ktorá nikdy nevidela pôdu (pestovaná hydroponicky [paradajky, uhorky, papriky, hrášok, …]?
viete, koľko pesticídov včítane zbytkov ddt skonzumujete v koreňovej zelenine?
viete, koľko fosforu sa do vás dostane z ovocných postrekov, o defoliantoch ani nehovorím.

viete, čo dýchate?

atď, atď, atď, atď.

vaše obavy sú zbytočné.
otravovaná (trávená) ste od narodenia.

😉