majki636

V jakém provedení se dá sehnat skrytá kamera?

Odpovědi
Hlada

Brýle, tužka, přívěsek na klíče, hodinky.

elkon

Možností je mnoho, od miniaturních po různě zakamuflovaných do prostředí.

IvkaH

Spyexpert má nejrůznější vychytávky, tak se zkus podívat.

majki636

Díky moc, přesně u nich se mi už podařilo vybrat :) takže díky moc. PS: servis mají fakt perfektní !

majki636

Spíš by mě zajímalo jak dlouho ty kamery vydrží a jestli se na kameru připojit třeba telefonem a sledovat dění přes telefon ?

PeterkaO

Jestli si nevíš rady s výběrem, tak konkrétně u spyexpert poskytují velmi dobrý servis a nevedou tě i po telefonu.

IvkaH

K té první otázce, tam je to hrozně individuální a záleží to jenom na tom jakou si vybereš kameru a co se týče druhé otázky, tak to samozřejmě možné je. Třeba tady u této rozhodně ano https://www.spy­expert.cz/bez­dratove-wifi-minikamery/165-inteligentni-wifi-ip-kamera-k-zabezpeceni-prostor.html