darysa

V červnu2011 mi vyoperovali 5milimetr.zhou­b.nádor z prsu.Cítím se stále hodně unavená.Přejde někdy tato únava?Děkuji Eva

V červnu2011 mi vyoperovali 5milimetr.nádor z prsu.Cítím se stále hodně unavená.Přejde někdy tato únava? EVA

Nejlepší odpověď
hanny 2

Je to normální pooperační stav i z léků,které pravděpodobně berete a z ozařování,na které jste asi chodila.Na to by Vám měl odpovědět hlavně ošetřující lékař.Měla byste brát něco na imunitu,např.Wo­benzym – přečtěte si recenze na tento doplněk stravy,mám s tím ty nejlepší zkušenosti!!! v
Doplňuji:
Ještě jsem našla toto – http://www.ve­gi.cz/cz/clanek/shi­i_take_a_jeji_u­cinky_jako_le­cive_houby

Další odpovědi
Pájo

Jenom trochu poopravím hanny 2.

WOBENZYM je v tomto případě vhodné užívat… není ale určen na podporu imunity.
Jen je schopen účelně ovlivňovat imunitu (umírňovat projevy imunitní reakce) a to tím, že je schopen tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny.
WOBENZYM obsahuje vhodně sestavené enzymy (bílkoviny katalyzující chemické reakce), které rychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí. Produkty látkové výměny lidskému tělu škodlivé a odumřelý tkáňový materiál jsou urychleně odbourávány. Otoky a krevní výrony se lépe vstřebávají. Rutin normalizuje propustnost cévní stěny. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno.

V tomto případě je vhodný jako podpůrná léčba ke zlepšení pooperačního stavu.