pn65

Uznají mně reklamaci sluchátek následujícího problému?

Koupil jsem si nové sony pecky, ale opravdu mě vadí nerovnost zvuku v těchto sluchátkách, zvuk je slyšet silně vpravo.
Vím že právé sluchátko je basové a levé na výšky zvuku ale toto si myslím, že je vada.

Máte někdo zkušenost s reklamací tohoto typu?

koupeno v dat…

Nejlepší odpověď
Arne1

"Vím že právé sluchátko je basové a levé na výšky zvuku " – co je to za nesmysl ?

Pokud je zvuk z jednoho nápadně silnější tak je někde něco špatně. Může to být i problém v konektoru tak kam ho strkáš. Zkus ho strčit jinam a když tak navštiv znovu Datart.