bolak

Už se Kvitová přiznala, že ji vlastně nikdo nepřepad, anebo se té své podivné verze pořád zuby nehty drží?

Odpovědi
ivzez

Že by se zranila sama?

Kryšpín

Dle mého názoru, došlo k přepadení, ale zuby nehty bránila deset tisíc českých, které lotr požadoval pokud by je vydala, tak by byla malinko chudčí

dudu

Jak se nazývá toto jednání., zatím marně hledám pojmenování a vybavuje se mně jen slovo „hnus“. Nebo se mýlím?
xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxxxxxx
Uzdrav se, Petro, hlásá banner v Indian Wells. Na zraněnou hráčku stále všichni myslí…

bolak

dudu: jo, je to hnus, takhle si dělat šprťouchlata s českýho národa, takhle voblbovat vlastní fanoušky, a vymyslet si přepadení který se nestalo

kdo viděl tiskovou konferenci po přepadení má jasno, takhle se přepadenej člověk nechová, kor ne oběť na kterou útočník vzal nůž… nehledě na to že identikit „pachatele“ sestavila K. tak, že popsala tvář přítele od Plíškový, což je tenistka která ji pár týdnů předtím prakticky vyštípala z davis cupu, a přeskočila ji i v žebříčku wta, a to ani nemluvím o tom že „pachatel“ který ji údajně neznal (nejznámější tenistku v ČR), jí přepadl v jejím bytě a z bytu nezmizelo nic cenného, jen jí přepadl a pořezal jí na rukou… a zrovna tenistku, a zrovna narukou takže nemůže hrát tenis…a zrovna v době kdy šla její kariéra strmě dolů a mluvilo se o její labilitě na kurtě, tak se jí jako na potvoru stane tohle, přepadnou jí v jejím bytě, někdo kdo vůbec neví že hraje tenis, a pořeže ji na rukou takže nemůže hrát tenis… jo, 5.000 jí prej zmizlo, což se samozřejmě nedá dokázat, že je vůbec měla, a od tý doby že by se něco vyšetřilo (nebo vyšetřovalo).. od policie je ticho po pěšině…nabízí se paralela s akcí Peroutka, aspoň tak mi to připadá, vyhlašte odměnu na nalezení něčeho co nikdy nebylo a schválně kdo se přihlásí..

Kura

Konspirační teorie beru, ale v jednom tě zklamu, kdybych já potkal na ulici i za denního světla Kvítovou nebo Plíškovou, tak bych vůbec nevěděl koho mám před sebou. A né jen tyhle dvě „celebration“.

bolak

to byla jen jedna z mnoha nejasností které nedávají smysl, ano, možná by se to dalo tímto způsobem vysvětlit, každopádně ty asi moc na tenis nekoukáš 🙂 já jsem ji sledoval když hrála dost často, takovýho povyku kterej udělá kvůli jednomu špatně odraženýmu míčku, nebo se jí nepovede set a má slzy v očích, nebo empajr špatně zahlásí out a hystericky na něj vyjede…a pak jí přepadnou v bytě, pořežou jí, a ona úplně v klidu jde na tiskovku, mluví jako by nic a hází úsměvy ze strany na stranu, jako kdyby byla někde na večírku a žádnej útok se nestal..

a pak ten teatrální vzkaz: „Běž se udat na policii, popsala jsem tě tak že tě chytí“ a následně ukážou identikit útočníka >> http://www.ex­tralife.cz/za­bava/Petra-Kvitova-popsala-pachatele-ktery-ji-porezal-Vypada-jako-Michal-Hrdlicka_640.html kterýho určitě takhle popsat nechtěla, ale podvědomě jí tam prostě naskočil… ono je to holt těžký, když jsme na policajtech a máme popsat někoho, koho jsme vlastně neviděli..

a to dneska navíc ještě žijeme v „Době monitorovaný“, na každým rohu je kamera, vždycky když je někde nějakej podezřelej, tak ho policajti buď dopátraj, a nebo když si nevěděj rady, tak aspoň zveřejněj nějakej kamerovej záznam, na kterým je sice většinou stejně prdlajs vidět, ale aspoň něco aby se vědělo že se něco děje, a tady nic, žádnej záznam, navíc ani žádnej svědek, ani nevidomej, nikdo nic neslyšel, nikdo nic neviděl, asi sousedi nebo někdo kdo šel okolo nikoho cizího kdo by šel dovnitř nebo ven, a protože jsme v době bulváru, tak je dost možný že tam před tím domem číhal nějakej paparaci… záhada, tomuhle prostě neuvěřím, uvidíte že možná jednou někoho najdou, jednou se najde někde ležet mrtvej bezdomovec, a objeví se teorie, že by to moch bejt on (i když bude teda vypada úplně jinak než na obrázku), a kvitová řekne: „jo, poznávám ho“ a případ bude uzavřen