lerak14

Už jste v restauraci vrátil jídlo, nebo máte bobky, aby nepřišel kuchař a raději sníte?

třeba studené, tuhé maso atd.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, vrátila, maso v bramboráku, bylo syrové, nedosmažené. Také Vídeňskou kávu s kyselou šlehačkou.

Další odpovědi
oskar

Zrovna včera jsem požádal číšníka,aby mi dotočil pivo na správnou míru.

monkey

já vrátil nedodělané kuřecí a odmítnul jsem jej platit.opustil podnik pouze se zaplaceným nealkem.po druhé jsem v jiné restauraci dostal přesolenou rybu,mé jednání bylo stejné akorát že osobně dorazil kuchař sám,omluvil se a nabídl mi ať si dám cokoli a to grátis jako omluvu.to víte že jsem si dal něco moc dobrého.bylo to od něj fér.

hanulka11

Stalo se mi to a přímo jsem řekla ať vyřídí kuchaři,že se to nedá jíst a platit to nebudu, aby si to odnesli.

GM

V restauraci jsem nejedla ani nepamatuju. Ale jinak vždy spokojenost.

elektrikář

Stalo se mi to také dostal jsem knedlíky nařezané na 3mm plátky. Pan vrchní se hrozně zlobil že je nechci co s tím bude dělat, že to má namarkované. Doporučil jsem mu že to může hodit kuchařovi na hlavu a odešel.