Rokio

Už jste si někdy šlehli?

Použili jste někdy nějakou drogu? Jaké to bylo, kluci a holky? Nestyďte se. Jen se svěřte a strejda Rokio vás neodsoudí.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dubraro

ne

Když jsem byl ve věku, kdy bych to mohl zkoušet, tak u nás drogy nebyly dostupné. A na stará kolena už to zkoušet nebudu. Šlehnu si nejvýš nějaké to pivo.

Další odpovědi
Kepler

ano

Ano, vnoučku. Jen jednou jsem zaexperimentoval s trávou a hned jsem měl před sebou přehled všeho, co jsem ten den jedl a na samém konci i krásný vzorek žaludečních šťáv.

ivzez

jiná odpověď

Vzhledem k tomu, že jsou drogami i všechny léky,
si myslím, že si opakovaně „dává nějakou drogu“ každý z nás.

Mc Merkurion

ano

… nepočítám-li chlast, cíga a trávu, tak ano, člověk v mládí experimentoval s kdečím …

Gonfaloniér

ano

Alkohol, to skoro každý, doutníky (ale cigaretu jsem nikdy neměl), ayahuascu (ale to není droga), a nějaké léky taky každý užíval,.. To už pak závisí na míře, co je lék a co je jed, droga.
Čokoláda, káva a jiné kofeiny, nejsou to taky drogy?
Drogu jako takovou jsem nikdy neměl a nechci. Je to hnus.

Drap

jiná odpověď

Ano, jednou jsem se nedopatřením šlehl bičem.

marci1

jiná odpověď

Šlehla jsem si v lese kyslík. To je panečku droga! 🙂

jirka F

ano

Předávkoval jsem se jedním lékem před nedávnem.