Alesh

Už jste někdy hledali tapety 1920×1080 v rozlišení 4k? 🙂

Nějak mi to hlava nebere, co bych měl očekávat za výsledek. 😉

Odpovědi
Kepler

Ani ne, ultravysoké rozlišení má smysl jen pro opravdu velké obrazovky. Je to stejná blbost, jako foťáky s desítkami Mpix. Na 32" obrazovce rozdíl mezi HD a a HD ready ani nerozeznáš. Připadá mi to jako honba za nejvyšším výkonem auta: nejdřív Bugatti Veyron s 1000 koní, pak Chiron s 1400 k a další. K čemu to je? Naprosto k ničemu, nevyužitelné.

autacek

To je samo osobě hloupost, 4K rozlišení by mělo mít počet pixelů 4096 (šířka) x 2304 (výška), popřípadě 3656 (šířka) x 2056 (výška). Ale lidi jsou schopni „hledat“ kde co.

Edison

Alespoň by sis měl nastudovat, co ty zkratky znamenaj. 1920 opravdu NENÍ 4K. Proč by to tedy vůbec někdo hledal??

Mc Merkurion

…a co je na tom divnýho ??? pod nabídkou jsou obrázky papírových tapet, takže co kdyby nabídka byla v metrech nebo palcích, a teď babo raď …
… ale můj google mi to nenabízí, a ten většinou nabízí podle předchozího vyhledávání, takže jsi to musel dát do jeho paměti ty …

anonym

asi neznají funkci googlu která umožňuje hledat podle obrázku stejnou fotografii v nejvyšším dostupném rozlišení. Stačí tam nahrát fotku 640×480 a vrátí ti tu samou třeba v 8K 🙂 viz https://www.go­ogle.com/imghp?hl=en

Dochy

Mc Merkurion:
Mně tedy google to doplnění o 4k nabízí… Mám nabídku téměř přesně stejnou jak Alesh a to jsem to zkoušel na domácím i pracovním počítači. Např. nemám v nabídce Fortnite a auta. Tapety nevyhledávám ani doma ani v práci, toto byl první pokus za posledních asi 10 let…

Dochy

Edison, Kepler: Oba jste shodně oignorovali ten přiložený obrázek, což jste neměli dělat 😉 Já vím, on tam vypadá jako reklama vhodná k ignoraci, ale stejně… 😉

Edison

Neříkej nám, co máme, nebo nemáme dělat. Tos celekm přestřelil. Ani nechápu, jak jsi přišel na to, že jsme jej ignorovali.

Dochy

OK tak si to klidně dělej pokud chceš vypadat jako…

A jak jsem přišel na to že jste jej oignorovali? Protože kdyby ne, pak byste odpověděli jinak. Z obrázku je zřejmě že vyhledávat to najednou nebyl nápad Aleshe, ale googlu, a Alesh to sem dal právě jako perličku.

Edison

Jako co? Že se nepodělám z každýho blábolu, kterej se kde objeví? Někoho to možná překvapí. Já jsem už na lidskou hloupost kolem zvyklej. Proto se bavím spíše s těmi chytřejšími. Faktem je, že mi občas přijde s podivem, kolik lidí je schopno ty hlouposti ještě dále šířit.

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Podle Edisonovi reakce soudím, že jste spolu ty husy asi opravdu nepásli. V tom případě jsi vážně přestřelil a měl bys zklidnit…

Edison

Husy jsem s tebou nepásl. Je vidět, jak jsi neschopnej, když musíš používat takovýhle vejrazyvo.

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Nemusím nic překlápět. Jako buran tu diskutuješ ty.

Alesh

ty máš co kvávat, praseti do žrádla se nenamoč

Edison

Tak rozhodně nemám potřebu být sprostý na to, abych někoho urtazil. Já to zvládám s grácií. 😉 Máš recht, do žrádla ti fakt nepolezu. Nemám k tomu nejmenší důvod.

Alesh

ta povýšenost z tebe jen číší 🙂

anonym

Aleshi to není povýšenost, tomu se říká odstup, pregnantně vyjádřený úslovím „moudřejší ustoupí“, přece se nesníží natolik, aby tu chrlil nadávky Aranka u přepážky na pracáku. Opravdu ten svůj výstup trochu zklidni.

anonym

Snad tu z toho nezačneme dělat takovou žumpu.

anonym

přece tento server má jednoduchý nástroj jak správně zatřídit nekvalitní odpověď prostě lajkuj jinou o které si myslíš, že na dotaz reaguje výstižněji ale urážet tu skutečně nikoho nemusíš.

Edison

Asi proto, že má proč. Podobně, jako z tebe buranství.