Avatar uživatele
Alesh

Už jste někdy hledali tapety 1920×1080 v rozlišení 4k? 🙂

Nějak mi to hlava nebere, co bych měl očekávat za výsledek. 😉

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dochy před 1554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ani ne, ultravysoké rozlišení má smysl jen pro opravdu velké obrazovky. Je to stejná blbost, jako foťáky s desítkami Mpix. Na 32" obrazovce rozdíl mezi HD a a HD ready ani nerozeznáš. Připadá mi to jako honba za nejvyšším výkonem auta: nejdřív Bugatti Veyron s 1000 koní, pak Chiron s 1400 k a další. K čemu to je? Naprosto k ničemu, nevyužitelné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

To je samo osobě hloupost, 4K rozlišení by mělo mít počet pixelů 4096 (šířka) x 2304 (výška), popřípadě 3656 (šířka) x 2056 (výška). Ale lidi jsou schopni „hledat“ kde co.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Alespoň by sis měl nastudovat, co ty zkratky znamenaj. 1920 opravdu NENÍ 4K. Proč by to tedy vůbec někdo hledal??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

…a co je na tom divnýho ??? pod nabídkou jsou obrázky papírových tapet, takže co kdyby nabídka byla v metrech nebo palcích, a teď babo raď …
… ale můj google mi to nenabízí, a ten většinou nabízí podle předchozího vyhledávání, takže jsi to musel dát do jeho paměti ty …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

asi neznají funkci googlu která umožňuje hledat podle obrázku stejnou fotografii v nejvyšším dostupném rozlišení. Stačí tam nahrát fotku 640×480 a vrátí ti tu samou třeba v 8K 🙂 viz https://www.go­ogle.com/imghp?hl=en

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Mc Merkurion:
Mně tedy google to doplnění o 4k nabízí… Mám nabídku téměř přesně stejnou jak Alesh a to jsem to zkoušel na domácím i pracovním počítači. Např. nemám v nabídce Fortnite a auta. Tapety nevyhledávám ani doma ani v práci, toto byl první pokus za posledních asi 10 let…

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Edison, Kepler: Oba jste shodně oignorovali ten přiložený obrázek, což jste neměli dělat 😉 Já vím, on tam vypadá jako reklama vhodná k ignoraci, ale stejně… 😉

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Neříkej nám, co máme, nebo nemáme dělat. Tos celekm přestřelil. Ani nechápu, jak jsi přišel na to, že jsme jej ignorovali.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

OK tak si to klidně dělej pokud chceš vypadat jako…

A jak jsem přišel na to že jste jej oignorovali? Protože kdyby ne, pak byste odpověděli jinak. Z obrázku je zřejmě že vyhledávat to najednou nebyl nápad Aleshe, ale googlu, a Alesh to sem dal právě jako perličku.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jako co? Že se nepodělám z každýho blábolu, kterej se kde objeví? Někoho to možná překvapí. Já jsem už na lidskou hloupost kolem zvyklej. Proto se bavím spíše s těmi chytřejšími. Faktem je, že mi občas přijde s podivem, kolik lidí je schopno ty hlouposti ještě dále šířit.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Podle Edisonovi reakce soudím, že jste spolu ty husy asi opravdu nepásli. V tom případě jsi vážně přestřelil a měl bys zklidnit…

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Husy jsem s tebou nepásl. Je vidět, jak jsi neschopnej, když musíš používat takovýhle vejrazyvo.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nemusím nic překlápět. Jako buran tu diskutuješ ty.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

ty máš co kvávat, praseti do žrádla se nenamoč

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak rozhodně nemám potřebu být sprostý na to, abych někoho urtazil. Já to zvládám s grácií. 😉 Máš recht, do žrádla ti fakt nepolezu. Nemám k tomu nejmenší důvod.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

ta povýšenost z tebe jen číší 🙂

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aleshi to není povýšenost, tomu se říká odstup, pregnantně vyjádřený úslovím „moudřejší ustoupí“, přece se nesníží natolik, aby tu chrlil nadávky Aranka u přepážky na pracáku. Opravdu ten svůj výstup trochu zklidni.

před 1553 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Snad tu z toho nezačneme dělat takovou žumpu.

před 1553 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

přece tento server má jednoduchý nástroj jak správně zatřídit nekvalitní odpověď prostě lajkuj jinou o které si myslíš, že na dotaz reaguje výstižněji ale urážet tu skutečně nikoho nemusíš.

před 1553 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Asi proto, že má proč. Podobně, jako z tebe buranství.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek