arachis

Už jste byli v kočičí kavárně?

Celkem to přichází do módy, tak jsem se tam byla mrknout a bylo to suprové.

Nejlepší odpověď
bolak

Nebyl. A to to nevylejou když to nesou? Dyť nemaj protistojnej palec.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…měli by je zakázat,je to rasistický podnik,mě tam nepustili,a to máme demokracii…

pucipuci

Byl, ale obsluhoval tam ne moc hezký chlap,tak to nechápu. Kočky si představuji jinak :D

lexx

tož to nevim co to je, v našom malem městě a okoli eště žadna není, fakt to nevim…

ReHu

Odpovídala jsem nedávno.
Ještě nebyla, mám to v plánu. Letos v lednu 🙂

BANAN93

ne, ale teď jsem se tak ožral, že jsem dosta dva kamrády v našem baru nastarost a nezanedbal jsem půjčku dvou skůtrú čezet 175 prase, ale ožralí jsme dráždili simpsona :D a byla to bomba vyhnul jsem se i závoře ve tmě a krásně si užíval řazení na náledí :D

byl jsem vyhlášen simpsonářem roku :D a vše ustál i po flašce whisky a vína a vodky a píva :D

Lamalam

Nebyla, ale několikrát jsem byla v hospodě, kde to vypadalo jako v prasečáku.

anonym

kavárny už nenavštěvuji. dát za dvě kávy a dvě sodovky přes dvě sta korun, je na mě spořínka moc.

Rocker

Chystáme se tam příští týden

Lolita323

Jo a to konkretne v Olomouci.Meli par koťat a koček. Jen je nejhorší když přijdou hosti s kopou děcek. ..to pak nenechal žádnou kočku v klidu na tož Mít možnost nakou si nechat na klíče a poklidne vychutnat kafe.

GM

Lolita – pověsit na klíče?

bolak

móda, móda..spíš to byla nejdřív normální kavárna, ale najednou kde se vzaly tu se vzaly myši, tak s toho udělali kočičí..