Janilivi

Už delší dobu mám bílý svědivý výtok z pochvy. V jakém případě navštívit gynekologa? Je mi 14 let.

Nejlepší odpověď
yuko

Ne v jakem pripade, ale v tomto pripade.
S takovymi vecmi se obracime na mamku nebo rovnou navstivime gynekologa.

Další odpovědi
Kepler

Už jsi svého praktického lékaře, potažmo gynekologa měla dávno navštívit. Mamka by ti asi doporučila totéž. Pokud chceš vědět jaké to může mít příčiny, počti si zde: http://hledani­.vitalion.cz/?cx=0019­81364544604185879:co_lxw­feuiu&cof=FORID:9&i­e=UTF-8&q=výtok%20z%20po­chvy&sa.x=0&sa­.y=0

RyuzakiKate

To zní jako mykóza. Rozhodně neváhej a co nejdříve navštiv gynekologa.

dubraro

V případě, že máš bílý svědivý výtok z pochvy.
Co nejdříve.

Kazatel

A jestli pak už máš chlapce?