Miroslavst

USB ovladač pro windows 98

Potřeboval bych něco načíst, popř. napsat na flash disk, má to jeden háček. Windows 98 usb nepodporuje. V počítači jsou dva usb porty. Jak to mám udělat?
Pokud jsou nějaké ovladače nebo něco na WIN98, byl bych rád za radu. Dobré by bylo, pokud by měli velikost na disketu, ale není to podstatné.
Musdím každou flešku instalovat zvlášť nebo stačí jen jeden ovladač pro všechny? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Windows 98 SE už mají ovladač usb, jinak stačí jej stáhnout například z těchto stránek

http://winpac­k.org/view.php?na­zevclanku=nativ­ni-usb-verze-3-3d-cs-aktualizovano&cis­loclanku=2009120001 (Maxim Decimus Native USB…) není to sice oficiální zdroj ale funguje spolehlivě