Kulpix

Jde podle popisu o univerzální flash kartu?

Původní otázka i text velkými písmeny.
UNIVERZÁLNÍ FLASH KARTA?

K narozeninám jsem dostal 16 gb flash kartu od firmy Data Traveler. Na obale je napsáno (usb 2.0 ; 3.0 ; 3.1, chci se zeptat, může vůbec takováhle univerzální fleshka být?

--
Nepoužívejte velká písmena. Text je špatně čitelný a v internetové mluvě to znamená, že křičíte na ty, kteří dotaz čtou.

Odpovědi
Karelcz

Jestli umí 3.1 tak umí i ty starší. To je běžné. Ta čísla udávají generaci USB kde se mění zejména rychlost.

USB má stejný tvar tedy je to jedno. Jen USB-C má jiný ale to nemáte.

cochee

A čemu přesně říkáš flash karta? Karta má jakýs takýs tvar karty. Neznám zařízení tvaru karty s primárním určením jako flash paměť, které se strká do USB.