22aa

Umí USB walkman přehrávat originálky bez štelování?

Dobrý den.
Na Youtube bylo slyšet, že jo, jak to pouští na PC.
Našel jsem walkman Technaxx, je novej, na Youtube byla jiná verze neboli kopie tohoto walkmana.
Na Youtube z usbéčka na pc se to přehrávalo a nehrálo to falešně a nebyl štelovanej, jen použitej jak to rozbalil youtuber.
má i autostop, neví se o tom nic, 1 mcéčko mi Philips s autostopem zničil kazetu.
Děkuji.

Odpovědi
Hlada

Rychlost kazetového magnetofonu nebo přehrávače lze ověřit značkami na pásku ve vzdálenosti 475 mm. Musí se přehrát za 10 s z obou stran s minimální odchylkou. Téměř u všech je k nastavení rychlosti trimr. S výrobcem ani typem to nijak nesouvisí.

22aa

Děkuji za odpověd.
Měl jsem basetech walkman a byl to pěknej šmejd. Nebral originály. Tak nevím jak to lidi z youtube dělají.