CTTON

Uděláte jídelníček? Napište na rok zdravý a levný jídelníček, 1× za 14 dní může být něco nezdravého!

Napiste sem jidelnicek zdravy a levny (zdrave a levne suroviny) jednou za 14 dni neco nezdraveho, jidelnicek udelejte na rok
.
Odmena: 25 palcu na vase odpovedi.cz

Udelate jidelnicek?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Jak je to u vás zvykem, slůvka děkuji a prosím k vám nepatří.

Několikrát jste psal, že nevíte, jak se máte učit atd. Takže i tak se budete učit, když zjistíte ceny zdravých i levných potravin a vytvoříte jídelníček na 365 dní v roce.

Spolehněte se jednou na sebe, nikoliv na jiné. také jsem vám to už několikrát psala. Snad vám pomohou rodiče, kteří vás dobře znají.

Navíc jste použil rozkazovací způsob, myslíte, že je to vhodné, když od někoho něco chcete?

Další odpovědi
Vojta24

Jistě, ten nejlepší jídelníček od vědců sestavený podle doporučení WHO 😁

Kup si 96 pytlů Saturo 2 WHEY, jedna porce tě vyjde na 1 euro, celkem jich je 5 na den. Můžeš se zdravě stravovat celý rok a docela levně (€5, 130 Kč denně není tak moc) … na to, že už NIKDY nebudeš muset vařit ani chodit do supermarketu, místo kuchyně si rovnou můžeš udělat třeba domácí posilovnu.

Je v tom překvapivě všechno co organismus potřebuje včetně minerálů a vitamínů, bílkovin a prostě všeho, teoreticky k tomu nic dalšího jíst nemusíš (můžeš, ale nemusíš).

Nevděkuj mi, máš radu dnes ZADARMO 🙂 25 palců mi prosím nikam neposílej, komu bys je řezal ?

Zdroj: https://saturo­.com/collecti­ons/pulver

Malvína

A co to tak zkusit sám a zapojit hlavu? Jídelníček já dálku nelze sestavit. Neznáme tvůj věk, fyzickou aktivitu během dne atd.
A chtít ho na rok… nooo.

Drap

Nebyl by problém vytvořit takový jídelníček. V podstatě tak jíme stále. Vaříme relativně levně a dobře a vždy jen potřebné množství. Levná jídla bývají sice občas o něco pracnější, a chuť to nahradí. Nevidím v tom logiku, dělat pro někoho jídelníček na rok, pokud neznám jeho chutě a pokud nejsem výživový poradce.. Navrhuji jiné řešení. Ty si ponech svých 25 palců a já nebudu půl dne vypracovávat pro tebe jídelníček, kterým se stejně řídit dlouhodobě nebudeš.

anonym

Neudělám. Dejte si okurku.

nyjono

Nee, neudělám. A navíc – na rok? Zdravý a levný?
Proč se trochu nesnažíš sám? Stačí trochu googlit a dáš to dohromady sám.
Spousta firem ti připraví vzorový jídelníček. Žádná ale ne na rok a za levno a zdravý.
Některá zadarmo za registrační údaje, jiná za poplatek. Nabídni jim 25 palců, za které nic není. Protože to stojí spoustu času.
Kde žiješ???