Viitek

U školní jídelny jsou dveře s nápisem Nevstupovat, turbosoustrojí. Co je to zač?

Jakou může mít ono turbosostrojí ve školní jídelně, a co to tam tedy je? jediný, co vím, že když se to ráno zapne tak to dělá celkem hluk, ale zvladatelný.

Nejlepší odpověď
Kepler

Kuchyně žádná turbosoustrojí nepotřebují. Může to být technická místnost s odtahovými ventilátory pro digestoře v kuchyni. Dneska je už „turbo“ všechno, třeba i dětské koloběžky. Nebo to je kancelář šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, nebo tak něco 🙂

Další odpovědi
Kryšpín

Může tam mít kancelář úředník z Turbo vzděláním z Plzně