stryda

TV vysílač BUKOVÁ HORA a JEŠTĚD přestaly vysílat programy TV NOVY a na televizoru se přehazují programy, Proč?

TV vysilač BUKOVA HORA a JEŠTĚD přestal vysílat programy TV NOVY a přehazují se na televizoru seřazené programy,proč

Nejlepší odpověď
annas

Protože se kvůli koronaviru termíny přechodu na jiný systém změnily, podívejte se do odkazu. Není potom chyba u vás?

https://www.ste­reovideo.cz/2020/08/­28/preladte-se-na-dvb-t2/

Už jste se ptal. Mění se přece čísla kanálů.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vysilac-jested-proc-nevysila-vsechny-programy-tv-nova

Obraťte se tedy na Radiokomunikace, dovíte se víc. Nebo na televizního technika.

Další odpovědi
Schluker

Tak jsem schvalne zapnul televizi a jested programy novy vysila. Hledejte pricinu na svem prijimaci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Schluker: Ta otázka (plus minus) tu byla před pár dny a je fakt, že podle dostupných informací Ještěd vysílá jen ten multiplex, kde je jeden nebo dva kanály z rodiny nova. Ostatní jsou na jiném multiplexu, který by z Ještědu snad neměl být šířen. Jen nechápu, proč se na to strejček ptá zas…

Schluker

Koukam na jested z okna a chytam od novy minimalne 5 kanalu… proc se na to pta vi buh. Treba chce, abychom se mu slozili na IPTV a stydi se rict si :D

Dochy

Podle webu digitalnitele­vize.cz Ještěd vysílá multiplexy 21,22,23. Multiplex 24 by měl být vysílán vysílačem Liberec-lanovka, který by měl být snad na sousedním kopci (pokud vidíte na Ještěd, nejspíš v pohodě chytáte i ten druhý vysílač. Ten ale vysílá na podstatně menším výkonu a vzdálenější přijímače ho nejspíš nechytnou)