Wincentoo

Poradíte, jak získat peníze zpět u domácí práce – více v popisu?

Tovel Profit

Ahoj. Mám otázky ohledně domácí práce Tovel Profit. Když jsem tu práci přijmula tak jsem nekoukala na komentáře o nich. Zaplatila jsem jim poplatek 990kc a přišli mi jen letáky ale obálky si mám zařídit sama. Což obálky nikdo nemá. Mohli by jste mi poradit jak získat peníze zpět? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Není pochopitelné, proč jsi posílala peníze, když jsi nevěděla, o co jde. Vždyť je to zcela zřejmé z jejich stránek a navíc jsi musela dostat další dokument o obchodních podmínkách. Nejde o podvod. Na policii by z tebe měli prodloužené Vánoce. Pošli odstoupení od spolupráce. Odkaz jsem dal do zdroje.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=To­vel+Profit&ur­l=http%3A%2F%2Fwww­.obalky-doma.cz%2Fodstou­peni.pdf&data=lgLE­EEsUfrTm90qRc-9YBJMNClfEQFo6o60twhor­mKf8Ys0oylz89FA­YpzAUfnzBTYQF89RnO4ZrLSB­sPC41RMYA_hDrWHI­AGi49d-f3GB4SNYpUL1fOX­Bpy0cQCxIiSxA­LlS8QCEf4%3D

Další odpovědi
Drap

Takových firem je. Obálky si můžeš lehce zakoupit, jsou k dostání všude.Počítej však raději s tím, že jsi další z těch co naletěli a peníze jsou nenávratně pryč.

yuko

Nahlasit podvod policii – policie.cz, evropskyspotre­bitel.cz nebo spotrebitel.net
A najit si normalni placenou brigadu a pracovni smlouvou.
Uz ta adresa TOVEL Profit– Tomáš Velcl, P. O. Box 1, Šumperk Te ne nazarazila?
Skoda tisicovky pred Vanocem.

aliendrone

Peníze už nikdy neuvidíš. Leda… bys to dohnala až před soud. Teoreticky bys mohla vysoudit peníze z5, ale už jen za náklady na soudní řízení bys vydala několikrát více (i v případě úspěchu, což v našem soudnictví záleží na tom, jak se soudce vyspí, nebo zda-li mu asistentka „dala/nedala“)!!! S tím tihle chytrácí počítají.

Policie tě rovnou pošle do háje, nejedná se o trestný čin ani přečin. (je to do 5000Kč) Příště víc používej to, co máš na krku, aby do něj nepršelo. ;) :)

ivzez

Nedokážu pochopit, že jste vyhodila 990 Kč, aniž byste
se seznámila s tím, co si za ty peníze kupujete.

Přečtěte si podmínky ( http://www.obalky-doma.cz/podmin­ky.php ) alespoň nyní
a řiďte se jimi při odstoupení od smlouvy. Zpět ale dostanete max. 700 Kč,
neboť pan Velcl Vám odečte „stornopoplatek“ 290 Kč.