Touží vegetariáni tajně po masu ve snech?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ti z přesvědčení určitě ne, ve snu by to pro ně byla něco jako noční můra. Ale takoví ti různí blbci, co věří v různé diety, tak se cítí jako mniši pod celibátem.

Další odpovědi
Drap

Já myslím, že touží. Ve snu vidí před sebou hory ovarů a uzeného.

Pajena

Ne jsem veganka a je mi těch zvířat líto vyvraždit lidi co zvířata jí !!! Protestace proti masu !! Nedokážu si představit že bych měla jíst maso ani nic se zvířat !

zjentek

Netouží. Chovají se ekologicky, čili EKONOMICKY! Jsou snadno kompostovatelní.

Toto žádný požitkář nedokáže. Proto jsou tito tak neuvěřitelně nároční na peníze. Často musejí podnikat, aby byli vůbec živi!

Po masu ve snech často touží profesionýlní synové, kteří koketují s myšlenkou, že by se v zájmu jejich obdivu stali, či lépe naoko se vydávali za vegoše, to je normálka, takových vykuků běhá po netu tuny a kompostovat je nelze.