bolak

To, že pes kolikrát zabil člověka, je známo, ale jaké nejhorší zranění kdy člověku způsobila kočka domácí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prý byl případ, že černá kočka přeběhla přes cestu nějakému taťkovi v trabíku, ten z pověrčivosti prudce zabrzdil a smetl ho kamión. Zemřel v nemocnici.

Další odpovědi
Lamalam

Na malou dceru mé známé převrhla kočka konvici s horkou vodou.

anonym

Doma jsme měli kočku od mých 5ti let a nikdy se nic nestalo.Když jsem se oženil a měli jsme děti, tak kočka byla doma taky a nikdy se našim dětem nic nestalo.Ale možná to bylo tím, že jsme na vesnici a kočky byly stále venku akorát čas od času přišly do bytu a byly s námi i dětmi.A když zamňoukaly, tak se pustily ven.

pucipuci

Kočky umí být i pekně agresívní, klidně zaútočí i na člověka na hlavu, ale kočku dříve „střepete“ než psa. Kočka zaútočí v sebeobraně a má tendenci utéct, pes zaútočí a setrvává a setrvává…Ale ta videa s kočkami, jak houpou miminka a spí s nimi kočárku jsou boží a já bych se také nebál, že mu ublíží.

briketka10

Lamalam už pro Tebe nemám palečky.

bolak

To je tak když se plýtvá palečky, co by za ně dali děti v Africe..

briketka10

bolaku
Ale fůůj srandičky přejdou, přejdou nebój 😁