mikik

Jak opravit Tiskárna canon MG 5250 porucha?

Dobrý den.Po třech letech se mě po zapnutí této tiskárny obevila chyba na displeji B 200 odpojte tiskárnu z el.sítě-servis.Někdo mě řekl,že ta tiskárna už nelze opravit.Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto problémem?Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=mg5250+­error+b200&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
McArthur

Opravitelné to je, ale cena je tak vysoká a náhradní díly tak špatně dostupné, že se to nevyplatí. Náhradním dílem je tisková hlavička, kterou si servis účtuje od 1500 Kč nahoru.

mosoj

Někdo mně řekl !!!! ..................
Je třeba navštívit servis. Po staru se tento problém nazýval plné odpadníky.
Tiskárna čistí hlavu podle daného algoritmu, tím, že skrz trysky pumpuje inkoust.
Tento inkoust je nenávratně pryč a aby v tiskárně neudělal paseku jsou v tiskárně savé houbičky do kterých se ten inkoust vsaje. No a jednou za čas je naplánována výměna houbiček.
Tato závada se dá odblokovat určitou kombinací stisku dostupných tlačítek a tiskárnu lze používat dále. Bohužel kombinaci stisků neznám. Kdysi jsem to udělal na své MP 610 a od té doby mám již mnoho let pokoj. Kam jde barva z čištění hlavy nevím a ani si s tím hlavu nelámu.

Pohledej na netu. Je pravděpodobné, že postup najdeš.
Doplňuji:
Bez záruky!
http://www.te­lefon.unas.cz/re­set.htm