tiskárna a připojení usb

Už jsem zkusila rady, jak nainstalovat zpět usb připojení, které jsem nechtě odinstalovala, ale prostě to nejde a taky mi nejde tiskárna, ukazuje to,že není připojená, ani z instal. CD nejde nainstalovat. Co mám dělat? Mám OS Windows 2000 a jsem bezradná.

Nejlepší odpověď
kropitko

možná by pomohlo se vrátit v čase ,do doby,kdy byla tiskárna ještě nainstalovaná. Nejde mi do hlavy,proč Vám nejde znova nainstalovat. Spustí se Vám to cd,vyzkoušejte jiné cd jestli se Vám nerozbila mechanika.

Další odpovědi
mosoj

Zkuste jiný USB kabel. Nepoužívejte delší než tři metry.

Miroslavst

A co takhle obnovení systému do doby, kdy tiskárna fungovala, nebo vrátit zpět ve vlastnostech ovladače.

GangstaHelper

Jakým způsobem jste to USB odinstalovala?

Dbejte, abyste pracovala přesně podle instrukcí k instalaci software tískárny, někdy totiž chcou, abyste připojili tískárnu před spuštěním instalace, jindy to zase zakazují…