vojtan7

Tip na levnou avšak kvalitní Full HD kameru

Ahoj sháním si kameru a chtěl bych nějaké zkušenosti od jiných protože parametrům kamer moc nerozumím tak si nechci koupit jen nějakou co hezky vypadá, ale chtěl bych nějakou levnou s dobrým obrazem (Full HD) a přípojkou pro externí mikrofon(není však nutná). Mohl by mi někdo poradit nějakou ?

Odpovědi
panxnotdead

Levná a kvalitní moc nejde dohramady, já bych radši přidal nějaké peníze a koupil bych pořádnou, která by vydržela

Ex-pert

Já mám tuhle http://www.ob­chody24.cz/vi­deokamera-panasonic-hc-v110ep-k, vychází poměrově cena/výkon perfektně, nemá ale přípojku pro ten externí mikrofon. Ten zabudovaný mi zatím ale vždy stačil.

S tou přípojkou se jich ani moc nedělá v nějaký slušný cenový relaci asi až na tuhle od Samsungu http://www.ob­chody24.cz/vi­deokamera-samsung-hmx-qf30-bila, která se mi teda líbí po designový stránce daleko víc, než ta od Panasonicu.

Tisbo

Otázky podobného charakteru nikdy nepochopím. Jak můžeš chtít něco kvalitního levně? Kamera je zrovna věc, do které se vyplatí investovat. V dnešní době postupem moderní technologie o krok vpřed bych už sahal po 4K kameře.