Těšíte se na dlouhý příjemný spánek?

Dosud toho moc o našich snech nevíme, ale víme to že pokud máme správné sny že je pro nás spánek potěšením, jenže jak to udělat aby byl náš spánek pro nás potěšením?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Záleží od toho čo myslíte pod pojmom „dlouhý příjemný spánek“
zdravý spánok nemusí byť dlhý ani krátky, ale taký akurát – uvoľňujúci. Ak je taký uvoľňujúci je i príjemný.

SajmonModer

Ne

Doplňuji:
Nerad spím, je-likož vím, že se probudím.

Lakeysha

Ne

Spánek je ztráta času, já to řikám pořád!

MarťaŠev

Jiná možnost

Doplňuji:
Je potřeba dát tělu to, co potřebuje. Někdo spí 7 hodin denně, mniši např. třeba 3 hodiny denně a jsou v pohodě.