štamgast

Telefonujete pomocí handsfree?

Pokud ano, nepřemýšleli jste někdy nad tím, že můžete pro okolí působit jako samomluvící blázen? Já se vždycky po těchto lidech divně koukám, než mi dojde, že telefonuje s handsfree.

Nejlepší odpověď
lexx

http://img24.cz/i­mages/31057647­578960836392.jpg

Další odpovědi
gecco

Jo – až na výjimky jen s HF…
😉
Ad „blázen“ – dneska už je to normální, ale já měl první BT HF někdy v 2002 – a to´s měl vidět ty pohledy lidí tehdy…
😉

ReHu

Často.
Když vystoupím z auta a jdu třeba do města, nechávám HF aktivní.

cochee

V autě během řízení výhradně s HF. Kdykoliv jindy výhradně bez HF. Mé HF není „za ucho,“ mám ho přimagnetované pomocí železné spony na sluneční stínítko. Slouží mi i jako nouzová muzika, kterou pouštím z mobilu, protože v autě nemám (a nechci) rádio.