Megaloman

Jaká je cena volání na telefonní číslo začínající trojčíslím 221?

Zdravím, nevíte jaká je cena volání na telefonní číslo začínající trojčíslím 221? Kde se to dá zjistit?
Děkuji.

Odpovědi
Hornisse

Počkej, je rozdíl, jestli myslíš devítimístné číslo začínající na 221, což je normální pražská pevná linka, nebo delší číslo začínající na +221 (případně 00221), což by byl ten Senegal ( a pravděpodobně velmi drahý hovor).

Wiggle wig

Je to Senegal. A do zahraničí je to podle operátora :)
Doplňuji:
Se zeptej na jejich lince.. Od čeho jiného by asi byla?

Zdroj: internet, hlava

anonym

Myslíš +221??? – Senegal – takže podle ceny tvého operátora.
Nebo myslíš +420 221??? – české číslo začínající „2“ je O2 Praha – takže podle toho, jakého máš operátora…