maruš

Telefoní seznam.

Moc tomu nerozumím,ale chtěla bych vědět,jestli nějakým způsobem nejdou přetáhnout telefoní čísla z mobilu do počítače.Chtěla bych si je jakoby zálohovat-pro případ ztráty mobilu,ale nechce se mi je ručně přepisovat.Možná taky záleží,jaký je mobil a možná je to hloupost.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

U NOKIE můžete použít program OVI SUITE třeba tu: http://www.sta­huj.centrum.cz/ko­munikace/mobil­ni_telefony/no­kia-ovi-suite/
nebo PC SUITE třeba tady: http://www.slu­necnice.cz/sw/no­kia-pc-suite/ oba jsou v češtině a umožní oboustrannou komunikaci mezi mobilem a PC, vč. zálohy kontaktů, obrázků i hudby.
U SONY ERICCSONU jsem používal My phone explorer třeba tady: http://sony-ericsson-cz.com/index.php?pa­ge=download&cat=4
Vše jsou free programy
Komunikace mezi mobilem a PC probíhá buď pomocí datového kabelu nebo přes Bluetooth

Další odpovědi
mosoj

Používám pro Sony Ericson ten My phone explorer. Jde výborně. Dělám tak i promazávání SMS z počítače do mobilu či vlastní úpravy kontaktů v seznamu. Nemusím se s tím patlat v telefonu. Zároveň si veškeré smazané SMS spolu s kontakty zálohuji v počítači. Mám totiž hloupý telefon a tak člověk musí použít chytrý program. I jdyž si myslím že to promazávání SMs je patlačka na každém telefonu.

Jinak některé telefony s paměťovou kartou mají možnost zálohovat kontakty na paměťovopu kartu v telefonu a kdykoliv tyto kontakty v telefonu z této karty zase obnovit. Můj hloupý telefon to umí.

Rocky

Hloupost to určitě není, jak píšeš záleží to i na typu telefonu co máš a to si musíš zjistit jestli ten typ to umožňuje.
Jinak přetáhnout to do PC jde pomocí programu, a nebo mobil má v sobě přímo zálohování.
Operátor jako třeba T-mobile, má zálohování kontaktů přímo na netu návod.